2013-08-31 20:58:12

"Stalówka" zdobyła punkt w Pruszkowie

Stal Stalowa Wola w swoim drugim meczu wyjazdowym w tym sezonie zdobyła pierwszy punkt remisując w Pruszkowie z miejscowym Zniczem 2-2.

Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, a pierwszy gol padł po przeszło godzinie gry kiedy to Krzysztof Kopciński pokonał Tomasza Wietechę.

"Stalówka" odpowiedzaiła golem Michała Bogacza, który wyrównał na 1-1.

Jeden z kolejnych ataków Znicza zakończył się drugą bramką dla pruszkowian. Jej autrem był tym razem wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Krzysztof Pieczara.

Na odpowiedź Stal potrzebowala zaledwie minutę. Drugą bramkę dla podopiecznych Pawła Wtorka strzelił drugi ze stoperów "Zielono-czarnych" Michał Czarny.

ZNICZ PRUSZKÓW - STAL STALOWA WOLA 2-2 (0-0)
1-0 Kopciński (63)
1-1 Bogacz (72)
2-1 Pieczara (84)
2-2 Czarny (85)

Znicz: Bigajski - Tomas, Jędrych, Biedrzycki, Kosiec - Niksiński (82. Grudniewski), Olczak, Bochenek, Machalski (76. Zawodziński), Kopciński (80. Banaszewski) - Paluchowski (78. Pieczara)

Stal: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor - Argasiński, Majowicz, Reiman, Mikołajczak, Sikorski (71. Fabianowski) - Płonka

Sędziował: Piotr Idzik z Poznania. Żółte kartki: Olczak, Bochenek - Kantor, Czarny, Reiman.

źródło: własne / zniczpruszkow.com.pl