2013-08-31 20:37:54

Karpaty Krosno zdobyły punkt na Resovii

Karpaty Krosno wywalczył cenny remis na boisku Resovii Rzeszów. Spotkanie obydwu drużyn zakończyło się wynikiem 1-1.

Gola dla Resovii zdobył w 41. minucie meczu Sebastian Fedan i to "Pasiaki" prowadziły do przerwy.

W drugiej połowie podopieczni Romana Borawskiego mieli kilka dogodnych okazji do podwyższenia wyniku, ale żadnej nie potrafili wykorzystać.

Do siatki trafili za to goście. W 82. minucie pięknym uderzeniem głową popisał się Paweł Jarząb, który wykorzystując dośrodkowanie jednego z kolegów zdobył wyrównującą bramkę.

Rzeszowianie w dalszym ciągu są liderem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej i pozostaną nim przynajmniej do jutra (wyprzedzić mogą ich Orlęta Radzyń).

1-0 Fedan (41)
1-1 Jarząb (82)

Resovia: Pietryka - Jaroch, Domoń, Kozubek, Pydych (59. Ogrodnik) - Fedan, Świechowski, Nikanowycz (78. Kaliniec), Madeja, Brągiel - Zieliński (55. Dziedzic)

Karpaty: Hajduk - Jarząb, Chmielowski, Czopko, Kozak - Kuliga, Fydrych, Zajdel, Stanisz (75. Telesz), Dobrzański (75. Kasperkowicz) - Buczek (90. Kolbusz)

Sędziował: Paweł Małodziński z Mielca. Żółte kartki: Świechowski, Madeja - Fydrych, Kuliga. Widzów 900 (100 z Krosna)

źródło: własne / Nowiny