2013-08-31 20:13:27

Stal Rzeszów straciła punkty w Radomiu, ale nadal jest liderem

Piłkarze Stali Rzeszów zremisowali 1-1 w wyjazdowym pojedynku z Radomiakiem Radom.

Podopieczni Krzysztofa Łętochy wyszli na prowadzenie w 43. minucie meczu po golu Łukasza Szczoczarza i prowadzili do przerwy jedną bramką.

Kilka minut po zmianie stron wyrównanie dla Radomiaka zdobył Maciej Wichtowski, a wynik nie zmienił się już do końca.

Pomimo straty punktów gracze Stali Rzeszów nadal pozostają liderem 2 ligi wschodniej.

0-1 Szczoczarz (43)
1-1 Wichtowski (51)

Radomiak: Banasiak - Kalinowski, Ciach, Wichtowski, Derbich, Białożyt, Czoska, Cieciura (78. Cichos), Radecki (49. Stanisławski), Wolski (79. Byszewski), Pereira (70. Puton)

Stal: Lewandowski - Baran, Bednarczyk, Krzysztof Hus (53. Drożdżal), Jakubowski, Jędryas, Lisańczuk, Maślany, Szczoczarz (90. Drelich), Prędota, Szela (74. Sitek)

Sędziował: Robert Podlecki z Lublina. Żółte kartki: Wichtowski, Radecki, Pereira -  Szczoczarz, Hus, Baran. Widzów: 3000 (ok. 200 gości)

źródło: stalrzeszow.pl