2013-08-31 16:12:23

LKS Pisarowce lepszy od Crasnovii. Pierwsza wygrana beniaminka

Piłkarze LKS-u Pisarowce wygrali 2-1 z Crasnovią Krasne w meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Beniaminek z Pisarowiec odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Obydwa gole dla gospodarzy padły w przeciągu zaledwie kilku minut - najpierw na listę strzelców wpisał się Mateusz Kuzio, a chwilę później na 2-0 podwyższył Dariusz Jęczkowski.

Kontaktową bramkę dla Crasnovii Krasne zdobył po przerwie Adrian Szczepański, ale goście nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

Mecz rozegrano w Nowotańcu.

1-0 Kuzio (27)
2-0 Jęczkowski (31)
2-1 A. Szczepański (61)

Pisarowce: Ziemba - Lisowski, Sumara, Wityński, Pawiak - Niemczyk (88. Kwolek), Jęczkowski, Domaradzki (54. Zgłobicki), Gierczak (72. Adamski) - Kot (84. Jaracz), Kuzio (63. Kosiba)

Crasnovia: Nalepa - Micał (86. Cyrnek), Drapała, Baran, Guzior - Rozborski, Majda, Ostrowski, A. Szczepański - Stępień (68. R. Szczepański), Pietrasiewicz

Sędziował: Grzegorz Wnuk z Leżajska. Żółte kartki: Wityński, Kot, Ziemba. Widzów: 350

źródło: własne / Nowiny