2013-08-28 18:54:03

Crasnovia ograła Strumyk w derbach gminy Krasne

Crasnovia pokonała w Malawie miejscowy Strumyk 4-3 w derbach gminy Krasne. Był to zaległy mecz 2. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Drużyna Grzegorza Nalepy w ciągu pierwszych 30 minut wypracowała sobie przewagę trzech bramek. Do siatki trafiali kolejno Paweł Drapała, Tomasz Pietrasiewicz i Adrian Szczepański.

W końcówce pierwszej połowy bramkę na 1-3 zdobył Tomasz Zieliński, lecz już minutę później Crasnovia wywalczyła rzut karny, który na gola zamienił Witold Baran.

Po przerwie gracze Strumyka Malawa odrobili jeszcze dwie bramki. Na 2-4 trafił grający trener Maciej Rusin, a gola na 3-4 zdobył Tomasz Patryn. Wyrównać jednać się nie udało.

STRUMYK MALAWA - CRASNOVIA KRASNE 3-4 (1-4)
0-1 Drapała (20)
0-2 Pietrasiewicz (27)
0-3 A. Szczepański (30)
1-3 Zieliński (44)
1-4 Baran (45-karny)
2-4 Rusin (60)
3-4 Patryn (90)