http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-08-25 21:01:10

Sokół Nisko lepszy od Przełęczy Dukla

Sokół Nisko ograł przed własną publicznością Przełęcz Dukla 2-1. Gospodarze zwycięstwo okupili kontuzją jednego z graczy.
 
Sokół szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po golach Piotra Sojeckiego i Kamila Kobylarza.
 
Goście strzelili kontaktową bramkę w drugiej części meczu. Jej autorem był Krystian Walczak.
 
W końcówce meczu (87') bramkarz Sokoła Nisko Daniel Furtak, wyszedł "szczupakiem" do spadającego dośrodkowania skierowanego do Pawła Mielecha. Na rękę golkipera leżącego już na ziemi, nabiegł obrońca Sokoła Jacek Stępień, który uniemożliwił mu jakikolwiek ruch obronny. W tym momencie, także wracający z pola druki defensor Sokoła, Mariusz Myszka uderzył bardzo mocno kolanem, bramkarza w głowę, który nie podniósł się z ziemi.
 
Po kilkunastu minutach dojechała karetka pogotowia, która po szczegółowym wypełnieniu dokumentów pacjenta odjechała do szpitala. Z nieoficjalnych informacji, doszło do kontuzji żuchwy.
 
SOKÓŁ NISKO - PRZEŁĘCZ DUKLA 2-1 (2-0)
1-0 Sojecki (12)
2-0 Kobylarz (19)
2-1 Walczak (62)
 
 
źródło: własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

z-ca 2013-09-02 09:37:54 0 0

Po sprawdzeniu: do piłki wychodził nie Mielech a Walczak. Co do kontuzji to została złamana podwójnie kość jarzmowa. Zabieg chirurgiczny , szpital Rzeszów- środa 28 sierpnia. Bramkarz znajduje się w domu i leczy kontuzję.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem