2013-08-25 13:31:01

Dziewięć goli w meczu Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz

Strumyk Malawa pokonał Jedność Niechobrz 6-3 w meczu 4 ligi podkarpackiej. Do przerwy to goście prowadzili 2-1.

Piłkarze z Malawy ograli beniaminka z Niechobrza, choć nie bez problemów. Do przerwy to goście prowadzili 2-1 po dwóch golach Krzysztofa Góreckiego. Dla Strumyka trafił Konrad Cupryś.

W drugiej połowie gospodarze całkowice przejęli inicjatywę strzelają jeszcze pięć bramek. Na listę strzelcó wpisywali się kolejno: Maciej Rusin, Krzysztof Szymański, Cupryś z karnego, ponownie Szymański i Damian Ćwikła.

Jeszcze jednego gola dla Jedności Niechobrz strzelił w końcówce Tomasz Pieniążek.

Goście od 41. minuty grali w dziesiątkę po tym jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, zobaczył Marek Buda.

1-0 Cupryś (3)
1-1 Górecki (19)
1-2 Górecki (35)
2-2 Rusin (50)
3-2 Szymański (55)
4-2 Cupryś (63-karny)
5-2 Szymański (69)
6-2 Ćwikła (87)