2013-08-24 22:04:23

Drugie wyjazdowe zwycięstwo Stali Mielec. Zmarnowana szansa Garbarni

Stal Mielec wygrała z Garbarnią Kraków w wyjazdowym pojedynku 5. kolejki 2 ligi wschodniej. Gospodarze w samej końcówce zmarnowali rzut karny.

Gracze Garbarni Kraków wyszli na prowadzenie w 40. minucie po golu Tomasza Ogara i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Chwilę po przerwie wyrównującą bramkę dla Stali Mielec strzelił Kamil Kościelny. Gola na 2-1 dla mielczan zdobył Sebastian Łętocha.

Gospodarze w samej końcówce mieli jeszcza okazje na wyrównanie, ale rzut karny przestrzelił Sebastian Leszczak.

Dla Stal było to drugie zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Włodziemierza Gąsiora wszystkie cztery spotkania rozegrali poza domem ze względu przebudowę stadionu w Mielcu.

Piłkarze Garbarni fatalnie rozpoczęli ten sezon rozgrywek - w pięciu dotychczasowych spotkaniach nie zdobyli ani jednego punktu.