2013-08-24 21:58:32

Stal Nowa Dęba zwycięska po derbach z Mokrzyszowem

W meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej Stal Nowa Dęba ograła rywala zza miedzy OKS Mokrzyszów 3-1.

Już na początku meczu padły dwa gole. Najpierw miejscowi wyszli na prowadzenie po bramce Piotra Maruta, a już minutę później wyrównał Jakub Uznański.

Jeszcze przerwą wypożyczony z Siarki Tarnobrzeg Arkadiusz Duda strzelił gola na 2-1 dla Stali Nowa Dęba.

Podobnie jak na początku meczu tak i w drugiej części gry Stalowcy rozpoczęli od zdobycia gola. Padł on z rzutu karnnego, który wykorzystał pozyskany z Chemika Pustków Rafał Leśniowski.