2013-08-24 20:59:05

Derby w Krośnie znów na remis. Karpaty - Stal Sanok 0-0

Karpaty Krosno zremisowało 0-0 ze Stalą Sanok w meczu derbowym. Obydwie drużyny kończyły ten pojedynek w dziesiątkę.

Derby pomiędzy Karpatami Krosno a Stalą Sanok były bardzo zacięte, ale zabrakło w nich bramek.

Najlepszą okazję na gola miał w 77. minucie Ukrainiec Oleksandr Szałamaj, który wykonywał jedenastkę. Strzał zawodnika Stali Sanok obronił jednak Piotr Hajduk.

Goście od 40. minuty grali w osłabieniu, po tym jak drugi żółty kartonik zobaczył Marek Węgrzyn. Z boiska wyrzucony został także zawodnik Karpat - Kamil Walaszczyk (90. min).

Karpaty: Hajduk - Chmielowski, Czopko, Jarząb, Kozak, Fydrych, Walaszczyk, Dobrzański, Kuliga, Zajdel, Buczek. Rezerwowi: Kowalik, Kolbusz, Telesz, Stanisz, Kasperkowicz, Wierdak.

Stal: Krzanowski - Faka, Węgrzyn, Łuczka, Kokoć, Adamiak, Sobolak, Pluskwik, Tabisz, Jaklik, Lorenc. Rezerwowi: Chopko, Ząbkiewicz, Januszczak, Szałamaj, Józefiak, Adamiak, Fryda

Sędziował: Łukasz Strzępek z Rzeszowa. Czerwone kartki: Walaszczyk (90) - Węgrzyn (40, druga żółta)

źródło: własne