2013-08-24 20:28:44

Siarka Tarnobrzeg pokonała Motor Lublin. Trzecia wygrana z rzędu

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 2-0 z Motorem Lublin w meczu 5. kolejki 2 ligi wschodniej.

Podopieczni Tomasza Tułacza odnieśli trzecią wygraną z rzędu i pną się coraz wyżej w tabeli.

Pierwszego gola dla Siarki Tarnobrzeg zdobył w 25. minucie meczu Tomasz Ciećko. Na 2-0 podwyższył na kilka minut przed końcem spotkania Marcin Truszkowski.

1-0 Ciećko (25)
2-0 Truszkowski (84)

Siarka: Melon - Stępień, Makowski, Baran, Sulkowski - Chrabąszcz, Frankiewicz - Szewc (81. Wróbel), Koczon (69. Persona), Popiela (77. Truszkowski) - Ciećko (66. Tunkiewicz)

Motor: Oszust - Falisiewicz, Udarević, Karwan, Wróblewski (85. Czułowski), Grzesiński, Ptaszyński, Król, Sedlewski (77. Jaroń), Koziara (67. Kądzior), Tataj (59. Broź)

Sędziował:  Marcin Bielawski z Katowic. Żółte kartki: Frankiewicz - Karwan, Wróblewski, Król, Broź

źródło: własne