2013-08-21 19:14:23

Siarka Tarnobrzeg nie dała szans Limanovii. Goście kończyli w dziewiątkę

Siarka Tarnobrzeg wygrała 3-0 z Limanovią w zaległym meczu 4. kolejki 2 ligi wschodniej.

Pierwszego gola dla zdobył już w 13. minucie meczu Tomasz Ciećko.

Kilka minut później strzelec bramki musiał jednak opuścić boisko. Wszystko przez czerwoną kartkę, którą otrzymał bramkarz gospodarzy Oskar Pogorzelec faulując napastnika Limanovii tuż przed polem karnym.

Od 22. minuty więc w bramce Siarki stał Artur Melon, który zmienił wspomnianego wcześniej Tomasza Ciećko.

Pomimo osłabienia chwilę po przerwie na 2-0 podwyższył Robert Tunkiewicz, a w kolejnych minutach Limanovia zobaczyła aż dwa czerwone kartoniki (najpierwa Radosław Kulewicz, później Mouhamadou Khalifa Sadio).

W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 3-0 ustalił Jakub Wróbel.

Zobacz zapis relacji live: Siarka Tarnobrzeg - Limanovia 3-0

SIARKA TARNOBRZEG - LIMANOVIA LIMANOWA 3-0 (1-0)
1-0 Ciećko (13)
2-0 Tunkiewicz (51)
3-0 Wróbel (90)

Siarka: Pogorzelec - Stępień, Makowski, Baran, Sulkowski - Frankiewicz, Tunkiewicz - Persona (74. Kowalski), Popiela, Koczon (21. Szewc; 87. Wróbel) - Ciećko (22. Melon)

Limanovia: Sotnicki - Basta, Kulewicz, Garzeł, Hudecki (62. Pająk) - Komorek (58. Pyciak), Pietras, Sadio, Serafin, Skiba - Mężyk (56. Czajka)

Sędziował: Sebastian Załęski z Ostrołęki. Żółte kartki: Pietras, Hudecki, Skiba, Sadio - Melon. Czerwone kartki: Pogorzelec (19, faul przed polem karnym) - Kulewicz (54, faul taktyczny), Sadio (68, druga żółta)

źródło: własne