2013-08-19 00:38:14

Piotr Krzanowski ratuje remis Stali Sanok w doliczonym czasie gry

Po golu bramkarza Stali Piotra Krzanowskiego na 1-1. sanoczanie uratowali remis z w meczu z Podlasiem Biała Podlaska.

Kibice którzy przybyli na mecz Stali Sanok z Podlasiem, a wśród nich były szkoleniowiec Śląska Wrocław Orest Lenczyk, z pewnością długo będą pamiętać końcówkę tego spotkania.

Gospodarze wprawdzie od 33. minuty przegrywali 0-1 po golu Mateusza Kacika, ale zdołali uratować remis.

W piątej minucie doliczonego czasu gry sanoczanie mieli rzut rożny, a w pole karne Podlasia zawędrował nawet bramkarz Piotr Krzanowski. Opłaciło się, bo golkiper miejscowych wyskoczył najwyżej i uderzeniem głową skierował piłkę do siatki.

STAL SANOK - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1-1 (0-1)
0-1 Kacik (33)
1-1 Krzanowski (90+5)

Stal: Krzanowski - Jaklik, Kokoć, Łuczka, Pluskwik (85. Fryda) - Faka, Węgrzyn, Tabisz (60. Kamil Adamiak), Karol Adamiak, Józefiak (46. Ząbkiewicz) - Poliniewicz

Podlasie: Wasiluk - Adamiuk, Gawroński, Szymański, Kacik, Szpański (67. Paszkowski) - Wiraszka (69. Mirończuk), Lesiuk, Litwiniuk, Jesionek - Gromysz (46. Leśniak, 90. Jarzynka)

Sędziował: Mateusz Warzocha z Rzeszowa. Żółte kartki: Wiraszka, Leśniak, Jesionek - Krzanowski, faka. Widzów: 500

źródło: własne