2013-08-18 23:38:26

Okazałe zwycięstwo Izolatora w Chełmie

Izolator Boguchwała zapewnił sobie komplet punktów wygrywając w meczu wyjazdowym z Chełmianką Chełm aż 4-1.

"Izolacja" wyszła na prowadzenie już w 8. minucie spotkania dzięki bramce Mateusza Wanata.

Gospodarze w pełnym składzie grali tylko przez pierwsze pół godziny. W 30. minucie czerwoną kartką ukarany został doświadczony obrońca Chełmianki Brazylijczyk Sergio Batata, a już dwie minuty później dzięki Michałowi Beresiowi Izolator prowadziła 2-0.

Bereś wpisał się na listę strzelców także po przerwie podwyżając prowadzenie na 3-0. Gorszy od kolegi nie chciał być Wanat, który także strzelił tego dnia dwie bramki.

W końcówce spotkania miejscowi zdołali strzelić honorowego gola, po niefortunnej interwencji Krzysztofa Szponda, który wbił piłkę do własnej siatki.

CHEŁMIANKA CHEŁM - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-4 (0-2)
0-1 Wanat (8)
0-2 Bereś (32)
0-3 Bereś (49)
0-4 Wanat (64)
1-4 Szpond (84-samobójcza)

Chełmianka: Budzyński - Bodziak (60. Fiedeń), Batata, Grzywna, Krzyżak (46. Młynarski) - Olszak, Tywoniuk, Wróbel (80. Fornal), Wasiluk (70. Kobiałka), Wójcik - Krakiewicz

Izolator: Pawlus - Rokita, Adrian Burak, Szpond, Brogowski - Bereś (60. Wiącek), Arkadiusz Burak (70. Skała), Skiba (80. Szyszka), Karwat - Brocki, Wanat (65. Tyburczy)

Sędziował: Tomasz Mroczek z Mielca. Czerwona kartka: Batata (30, druga żółta), Widzów: 500

źródło: własne / zksizolator.eu / Dziennik Wschodni