2013-08-17 23:07:00

Dwa gola Arkadiusza Dąbka dały wygraną Pogoni Leżajsk

Piłkarze Pogoni Leżajsk pokonali 2-0 graczy Stali Nowa Dęba w meczu 3. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Strzelcem obydwu bramek dla Pogoni Leżajsk był Arkadiusz Dąbek. Przy pierwszej asystę zaliczył Piotr Gilar, druga padła po indywidualnej akcji.

POGOŃ LEŻAJSK - STAL NOWA DĘBA 2-0 (1-0)
1-0 Dąbek (44)
2-0 Dąbek (50)

Pogoń: Kurosz - K. Bukowski, Bubiłek, Maciorowski, H. Bukowski - Bigas, Lebioda, Gilar, Dąbek (88. Ćwikła), Staroń - Widz

Stal: Kotrych - Diektiarenko, Rachwał, Dudziak, Wydro - T. Marek (75. R. Marek), Leśniowski, Dudek, Nowak (80. Pogoda), K. Serafin (70. Milanowski) - Marut

Sędziował: Piotr Farion z Krosna. Żółte kartki: H. Bukowski, Dąbek, Ćwikła - Rachwał, Dudek. Widzów: 200

źródło: pogon-lezajsk.futbolowo.pl / Nowiny

1962 2013-08-18 12:06:38

niech skuteczność zostawią na inne mecze, wole wygrywać po 2:0 niż jeden 5:0 drugi 1:1. Liczą się pkt nie bramki ;) szkoda, że kasy nie ma na awans znowu mamy fajny skład spokojnie byśmy walczyli o awans ale odpuszczą pare meczy by nie liczyć się w walce o awans zapewne w rundzie rewanżowej jak to mają w zwyczaju robić co rok.

jj 2013-08-18 12:22:07

ale fajnie myśleć że może cos bedzie więcej , III liga nie stawia aż tak strasznych warunków . Prezes wszystko psuje

Jarząbek 2013-08-18 13:17:16

Gra i wyniki na razie obiecujące,ale z tak wąską ławką nic nie ugramy(oby szybko wrócili Pyż ,Bucior i Warenica po kontuzji).Staroń musi też odnależć formę,bo narazie słabo.

ddddd 2013-08-18 15:31:19

wąska nie wąska ale ogrywać sie powinni a w ogóle nie są wpuszczani nawet na 5 minut, ćwikła wszedł i od razu ostry faul w środku boiska i kartka, bez sensu zachowanie taką grą NIC NIE OSIĄGNIE ANI ON ANI RESZTA . ładnie grają mam nadzieję że w jakim kierunku to idzie

Jarząbek 2013-08-18 18:50:25

Jak personalnie wyglądała rezerwa w tym meczu,i dlaczego nie było na niej Iwanickiego??

kibic 2013-08-18 21:04:12

podobno warenica rok przerwy po operacji jest a pyz i bucior maja wrocic we wrzesniu dopiero to i tak runde z glowy maja