2013-08-17 22:33:59

Sokół Nisko zremisował z OKS-em Mokrzyszów

Sokół Nisko podejmował w ramach 3. kolejki 4 ligi podkarpackiej OKS Mokrzyszów. Mecz zakończył się remisem 2-2.

Gospodarze prowadzili już 2-0 po dwóch bramkach Michała Serafina aż do 72. minuty spotkania. Wtedy to niespodziewanie roztrwonili dwubramkową przewagę w ciągu zaledwie trzech minut.

Najpierw kontaktowego gola dla "Meksyku" strzelił Jacek Rożek, a następnie wyrównał Dominik Polit.

Więcej bramek tego dnia na stadionie Sokoła nie padło.

SOKÓŁ NISKO - OKS MOKRZYSZÓW 2-2 (1-0)
1-0 Serafin (17)
2-0 Serafin (60)
2-1 Rożek (72)
2-2 Polit (75)

Sokół: Furtak - Dyba, Stępień, D. Niedziałek (60. Olszowy), Myszka - Kobylarz, Wlizło (30. Kwiatkowski), Kiełbowicz (46. Sojecki), Serafin (85. Wilk), Zając - Młynarski

Mokrzyszów: Lasota - Malicki (63. Hynowski), Guściora, Farian, Łuczakowski - Rzepiela (57. Gąsiorek), Polit, Haliniak, Kościelny, Rożek (90. T. Bożek) - Ozimek (86. W. Bożek)

Sędziował: Łukasz Łamasz z Jarosławia. Żółte kartki: Kiełbowicz, Kobylarz - Rożek, Haliniak. Widzów: 150

źródło: własne / Echo Dnia