2013-08-17 22:08:49

Beniaminek z Pisarowiec urwał punkty Przełęczy Dukla

Przełęcz Dukla w kolejnym meczu ligowym zremisowała na własnym stadionie z beniaminkiem 4 ligi - LKS-em Pisarowce 1-1.

Duklanie stosunkowo szybko, bo już w 17. minucie gry wyszli na prowadzenie. Bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Jurc.

Goście, w szeregach których gra kilku zawodników ogranych na trzecioligowym poziomie, wyrówanli na kilka minut przed końcem meczu.

Pierwsze ligowe trafienie dla beniaminka w tym sezonie Paweł Zgłobicki.

PRZEŁĘCZ DUKLA - LKS PISAROWCE 1-1 (1-0)
1-0 Jurc (17)
1-1 Zgłobicki (83)

Przełęcz: Nowak - Rędowicz, Jurč, Bożętka, Korzec - Soliński (83. Kotłowski), Śliwiński, Kmiecik, Walczak (75. Wojtowicz), Pęcak (75. Moszczyński) - Frączek (46. Kowalski)

Pisarowce: Ziemba - Lisowski, Wityński, Sumara, Pawiak (46. Zgłobicki) - Niemczyk, Jęczkowski, Domaradzki (70. Romerowicz), Gierczak, Kot - Kuzio (46. Kosiba)

Sędziował: Jakub Koza z Dębicy. Żółte kartki: Kmiecik, Rędowicz, Kowalski - Niemczyk  Widzów: 160

źródło: własne / przeleczdukla1947.futbolowo.pl