2013-08-15 21:08:30

Stal Sanok zdobyła Przeworsk

Stal Sanok w swoim pierwszym w sezonie meczu wyjazdowym pokonała w Przeworsku miejscowego Orła 2-0.

Sanoczanie bramkę na 1-0 strzelili już w 3. minucie meczu - do bramki gospodarzy trafił Paweł Polniewicz.

Gospodarze próbowali odrabiać straty, kilka dogodnych okazji miał Szymon Gruca lecz 21-letni napastnik Orła nie miał dziś szczęścia. To natomiast dopisało Mateuszowi Face, który w 59. minucie podwyższył na 2-0.

Okazji do strzelenia kolejnych goli nie brakowało, zwłaszcza sanoczanom, lecz kibice którzy jeszcz po rozpoczęciu meczu stali w kolejce do kasy więcej bramek nie zobaczyli.

ORZEŁ PRZEWORSK - STAL SANOK 0-2 (0-1)
Bramki:
Polniewicz (3), Faka (59)

Orzeł: Drzystek - Broda, Vaskovets, Sierżęga, Jarosz - Kocur (60. Słysz), Karwacki (70. Zięba), Sykała, Pilecki (58. Walat), Gruca - Rzeźnik (77. Pawełek).

Stal: Krzanowski - Faka (89. Ząbkiewicz), Węgrzyn, Łuczka, Kokoć - Pluskwik (90. Kamil Adamiak), Lorenc (83. Januszczak), Polniewicz (70. Józefiak), Tabisz - Karol Adamiak, Jaklik.

Sędziował: Paweł Kantor z Mielca. Żółte kartki: Vaskovets, Sierżęga - Polniewicz, Lorenc, Tabisz, Karol Adamiak, Jaklik.

źródło: własne