2013-08-15 19:00:18

Sokół Sieniawa zwycięski w Tomaszowie Lubelskim

Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali 3-2 z Tomasovią Tomaszów Lubelski i odnieśli pierwszą, historyczną wygraną na boiskach 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Grzegorza Łuczyka wyszli na prowadzenie już w 5. minucie meczu po golu Kamila Kołodzieja.

Po przerwie do siatki trafił Paweł Hass, a gdy na 3-0 podwyższył Paweł Adamczyk wydawało się, że jest już po meczu. Tomasovia jednak w ciągu dwóch minut odrobiła dwa gole (Marcin Żurawiski, Łukasz Chwała) i w końcówce było nerwowo.

Pomimo ataków gospodarzy gracze Sokoła Sieniawa dowieźli korzystny wynik do końca i pierwsze, historyczne zwycięstwo w 3 lidze stało się faktem.

W 90. minucie czerwoną kartką ukarany został Andrij Małek i goście kończyli ten mecz w dziesiątkę.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - SOKÓŁ SIENIAWA 2-3 (0-1)
0-1 Kołodziej (5)