http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2013-08-15 13:08:50

sparing: Crasnovia Krasne - Stal II Rzeszów 4-1

Przywrócona do rozgrywek 4 ligi podkarpackiej Crasnovia pokonała w meczu kontrolnym Stal II Rzeszów 4-1. W zespole z Krasnego grali nowi zawodnicy.
 
W drużynie Grzegorza Nalepy w sezonie 2013/2014 będą mogi grać nowo pozyskani w ostatnich dniach Arkadiusz Guzior i Paweł Buczek (obaj Izolator Boguchwała), Dominik Koszela (SMS Resovia) oraz potwierdzony wczoraj 22-letni środkowy pomocnik Dawid Gwazdacz (ostatnio Błażowianka).
 
Prócz wymienionych okazję do debiutu w barwach Crasnovii będą mieli "dogadani" już zimą doświadczny Krzysztof Majda (ostatnio Dynovia), Paweł Omiotek (Raniżovia) i Marcin Micał (Korona Rzeszów).
 
Mecz kontrolny obserwował  "wysłannik" Jedności Niechobrz, którą to Crasnovia podejmować ma w najbliższą sobotę. Wstęp na mecz będzie bezpłatny.
 
źródło: crasnoviakrasne.futbolowo.pl
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

moskwa 2013-08-15 15:03:05 0 0

Słabe wzmocnienia Parys-Gwazdacz , Wiącek-Guzior , Smyrski-Buczek , Burak-Micał

;) 2013-08-16 13:24:39 0 0

Ja wiem czy takie słabe Guzior grał w Izolacji III ligowej za Szedłki a Gwazdacz bardzo dobry środkowy pomocnik ;) reszta no zobaczymy w praniu co wyjdzie ;)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem