2013-08-15 12:52:10

Pierwsza wygrana Izolatora w sezonie

W meczu rozpoczynającym drugą serię gier w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej Izolator Boguchwała pokonał na własnym stadionie Stal Kraśnik 2-1.

Goście nie przestraszyli się "Izolacji" i już w pierwszych minutach udało im się wyjść na prowadzenie po bramce Marcina Chrzanowskiego.

Izolator ruszył do odrabiania strat w efekcie czego Sebastian Brocki wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Bartosz Karwat.

Brocki po raz kolejny dał się we znaki defensywie gości w 41. minucie po tym, jak minął bramkarza gości Krzysztofa Mazura i skierował piłkę do pustej już bramki.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - STAL KRAŚNIK 2-1 (2-1)