2013-08-14 23:08:47

Wólczanka nie dała rady Kolbuszowiance

Wólczanka Wólka Pełkińska - beniaminek 4 ligi, przegrała na własnym stadionie 1-3 z zespołem Kolbuszowianki.

Goście kontrolowali wynik prowadząc do przerwy 2-0 po golach Łukasza Koraba i Oskara Fryca.

Trzecią bramkę dla "Kolby" strzelił Dawid Dziekan kilka minut po przerwie i dopiero wówczas gospodarzom udało się zmniejszyć rozmiary porażki. Honorowego gola strzelił Krzysztof Pietluch, były gracz Resovii i Orła Przeworsk.

W 74. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał strzelec pierwszej bramki Łukasz Korab, jednak miejscowi nie potrafili wykorzystać gry z przewagą jednego zawodnika.

WÓLCZANKA - KOLBUSZOWIANKA 1-3 (0-2)