2013-08-14 20:01:13

Udana końcówka Wisłoki Dębica w Strzyżowie

Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali 2-1 w wyjazdowym meczu z Wisłokiem Strzyżów. Zwycięskiego gola zdobyli w doliczonym czasie gry po samobójczym trafieniu miejscowych.

Gospodarze długo prowadzili 1-0 po trafieniu Wojciecha Piechowiaka z 24. minuty.

Wisłoka Dębica wyrównała dopiero w 87. minucie po trafieniu Dariusza Kantora. Zwycięskiego gola w 93. minucie spotkania wbił sobie bramkarz Wisłoka Strzyżów Artur Zimny.

W dwóch dotychczasowych spotkaniach beniaminek z Dębicy zdobył komplet punktów.

WISŁOK STRZYŻÓW - WISŁOKA DĘBICA 1-2 (1-0)
1-0 Piechowiak (24)
1-1 Kantor (87)
1-2 Zimny (90+3-samobójcza)

źródło: własne