http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-08-13 20:18:09

Przemysław Matuła odejdzie z Orła Przeworsk

Przemysław Matuła, który objął niedawno trzecioligowego Orła Przeworsk po ligowym debiucie oświadczył, że odchodzi do pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz.
 
Matuła zanim rozpoczął pracę w Przeworsku trenował Dynovię Dynów. Po wygranym meczu wyjazdowym 1. kolejki w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej nad Orlętami Radzyń Podlaski trener oświadczył, że niebawem odejdzie z drużyny.
 
- Cóż, cieszę się, że miałem taki udany debiut w Orle Przeworsk ale smucę się, że był to mój pierwszy ale i jeden z ostatnich meczów tutaj. Poprowadzę jeszcze Orła w dwóch najbliższych kolejkach spotkań ze Stalą Sanok oraz Resovią - powiedziałe w rozmowie z oficjalnym portalem Orła trener Matuła.
 
37-letni szkoleniowiec przyjął ofertę pracy jako drugi trener od Ryszarda Kuźmy, który przd kilkoma dniami znalazł zatrudnienie w Sandecji.
 
- Pewnie już wszyscy wiedzą, że od poniedziałku zaczynam pracę w pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz z trenerem Kuźmą.
 
Przemysław Matuła pracował już z Ryszardem Kuźmą jako drugi trener w drugoligowej Stali Rzeszów przed rokiem. Wówczas sztab szkoleniowy "Biało-niebieskich" uzupełniał również Tomasz Kaczyński.
 
źródło: orzelprzeworsk.futbolowo.pl / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem