2013-08-11 21:54:03

Cosmos i Stal Nowa Dęba podzieliły się punktami

Cosmos Nowotanie zremisował ze Stalą Nowa Dęba 2-2 w meczu 1. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Miejscowi kibice mieli powody do radości już po niespełna kwadrasie gry. Wtedy to Ireneusz Zarzyka dał prowadznie Cosmosowi.

W doliczonym czasie pierwszej części meczu bramkę do szatni strzelił gospodarzom Łukasz Rożnowski.

Goście poszli za ciosem i już trzy minuty po przerwie prowadzili 2-1 po golu Szymona Serafina.

Cosmos jednak nie odpuścił i zdołał dopiąć swego. Wyrównująca bramka padła kwadrans przed końcem spotkania po uderzeniu Piotra Laskowskiego.

COSMOS NOWOTANIEC - STAL NOWA DĘBA 2-2 (1-1)
Bramki:
Zarzyka (14), Laskowski (75) - Ł. Rożnowski (45), Sz. Serafin (48)

Cosmos: Krawczyk - Sobota, Szałankiewicz, Majka, Honkisz (68. Badowicz) - Gołda (60. K. Mikulec), Kłodowski (50. D. Mikulec), Spaliński (68. Szatkowski), Laskowski, Pluskwik - Zarzyka

Stal: Kotrych (88. Kalandyk) -Diektarienko, Ł. Rachwał, R. Marek (90. Pogoda), Dudziak, Wydro - T. Marek, Leśniowski, Sz. Serafin, Rożnowski (65. Urbaniak) - Nowak (84. Milanowski)

Sędziował: Tomasz Ksyta z Dębicy. Żółte kartki: Kłodowski, K. Mikulec, Zarzyka, Pluskwik - Sz. Serafin, Ł. Rachwał, Urbaniak, T. Marek. Widzów: 300