2013-08-11 21:44:54

Orzeł Przeworsk rozpoczął sezon za 3 punkty

Przemysław Matuła, prowadzący dziś Orła Przeworsk po raz pierwszy w oficjalnym meczu, zaliczył udany debiut. Jego drużyna ograła na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski 3-1.

Początek meczu nie zapowiada się dobrze. Gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce Przemysława Grajka. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Paweł Rzeźnik i po 45 minutach był remis.

W końcówce drugiej części meczu więcej sił zachowali goście. Najpierw prowadzenie gościom dał Radosław Sykała, a w doliczonym czasie gry na 3-1 dobijając ostatecznie gospodarzy strzelił wprowadzony z ławki rezerwowych Tomasz Walat.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - ORZEŁ PRZEWORSK 1-3 (1-1)
Bramki:
Grajek (32) - Rzeźnik (44), Sykała (81), Walat (90+2)

Orlęta: Stężała - Leszkiewicz, Zarzecki, Kazubski, Komar (84. Samociuk), Borysiuk, Grajek, Zmorzyński, Struk, Rusiecki (60. Tymosiak), Hołoweńko (84. Pliszka)

Orzeł: Drzystek - Broda, Vaskovets, Sierżęga, Jarosz - Sykała, Kocur (82. Słysz) - Karwacki, Pilecki (69. Cygan), Gruca (88. Zięba) - Rzeźnik (56. Walat)

Sędziował: Radosław Wąsik z Lublina. Żółte kartki: Hołoweńko - Broda, Sykała. Widzów: 700