2013-08-11 09:31:17

Wisłok Strzyżów zwycięski w Kolbuszowej

Piłkarze Wisłoka Strzyżów wygrali 2-0 w wyjazdowym pojedynku pierwszej kolejki z Kolbuszowianką.

Pierwszy gol dla Wisłoka Strzyżów padł w 39. minucie po uderzeniu Pawła Pałysa. Wynik na 2-0 dla gości ustalił w drugiej połowie Wojciech Piechowiak. Przy obydwu golach asystował Jakub Baran.

Obydwie drużyny kończyły ten mecz w dziesiątkę - w 59. minucie sędzia Rafał Greń wyrzucił z boiska Kamila Gorzelanego i strzelca bramki Pawła Pałysa.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - WISŁOK STRZYŻÓW 0-2 (0-1)
0-1 Pałys (39)
0-2 Piechowiak (70)

Kolbuszowianka: Kozioł - Skowron, M. Serafin, Lorenc (56. Dziedzic), K. Gorzelany - P. Pik (72. Sidor), Fryc, Mokrzycki, Dziekan, S. Serafin - Korab

Wisłok: Zimny (89. Sz. Krok) - Adamski, Śliwa, Pasek, Draga - Piechowiak (87. Grabowski), Codello, Brusik, Pałys, J. Krok (71. Delikat) - J. Baran (90. Gorczyca)

Sędziował: Rafał Greń z Rzeszowa. Żółte kartki: Korab, Dziekan - Codello. Czerwone kartki: K. Gorzelany (59, za niesportowe zachowanie) - Paweł Pałys (59, za niesportowe zachowanie). Widzów: 250

źródło: mkswislokstrzyzow.futbolowo.pl