2013-08-10 22:28:11

Przełamanie w Tarnobrzegu. Siarka wreszcie zwycięska

Siarka Tarnobrzeg pokonała Radomiaka 2-1 w meczu trzeciej kolejki 2 ligi wschodniej odnosząc pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Piłkarze Tomasza Tułacza wyszli na prowadzenie w 14. minucie spotkania po golu Daniela Koczona. Długo jednak się nie cieszyli, bo zaledwie kilka minut później wyrównał Brazylijczyk Leandro.

Ostatnie słowo należało do Siarki Tarnobrzeg, a konkretnie do Dariusza Frankiewicza. Były zawodnik Resovii mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Radomiaka dając wygraną miejscowym.

Dla "Siarkowców" było to pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

SIARKA TARNOBRZEG - RADOMIAK RADOM 2-1 (1-1)
1-0 Koczon (14)
1-1 Leandro (20)
2-1 Frankiewicz (78)

Siarka: Pogorzelec - Sulkowski, Makowski, Baran, Stępień - Persona, Frankiewicz, Popiela (53. Truszkowski), Tunkiewicz, Koczon (76. Kowalski) - Ciećko (65. Chrabąszcz)

Radomiak: Skowron - Cieciura, Wichtowski, Ciach, Derbich, Białożyt, Byszewski (80. Gil), Czoska, Kornacki (62. Puton), Periera (60. Cichos), Radecki

Sędziowie: Tomasz Krawczyk z Łodzi. Żółte kartki: Koczon, Popiela, Truszkowski, Tunkiewicz, Pogorzec - Byszewski

źródło: własne / Echo Dnia