http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-08-10 13:08:41

Zmiany kadrowe w Karpatach Krosno

Podobne tematy Karpaty Krosno transfery
W drużynie trzecioligowych Karpat Krosno zaszło kilka istotnych zmian kadrowych, przy czym ruch transferowy odbywa się w obie strony.
 
Z drużyną "Biało-niebieskich" pożegnali się już Mateusz Gorzenik (Partyzant Targowiska), Dawid KorzeniowskiRobert KozubalMarcin WłodarskiMateusz Woźniak (wszyscy Nafta Jedlicze) i Robert Rachwał (LKS Moderówka).
 
W ostatnim czasie zapadły także decyzje o odejściu  Tomasza Liputa, Kamila Pęcaka i Pawła Wityńskiego. Pierwszy prawdopodobnie trafi do klubu z Kalwarii Zebrzydowskiej, Pęcak do Przełęczy Dukla, a Wityński do Pisarowic.
 
Po stronie wzmocnień zespołu trenera Szymona Szydełko należy odnotować przyjście Kamila Kozaka (ostatnio Crasnovia i juniorzy Stali Rzeszów), 20-letniego pomocnika Partyzanta Targowiska Karola Dobrzańskiego i 24-letniego obrońcy Artura Wierdaka znanego z występów w Czarnych Jasło i wcześniej Partyzancie Targowiska.
 
Sporym wzmocnieniem będzi też rozgrywający Kamil Walaszczyk, który przeszedł do Karpat z Polonii Przemyśl.
 
Na tą chwilę wiadomo, że w inauguracyjnym meczu z Sokołem Sieniawa nie będzie mógł zagrać Patryk Kapuściński, który nabawił się kontuzji. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa w grze spowodowana urazem.
 
źródło: karpatykrosno.net / partyzant54.futbolowo.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem