2010-01-02 13:01:56

Zmiany kadrowe w Kolejarzu Stróże

Podobne tematy Kolejarz Stróże
Trener Jarosław Araszkiewicz dokonał kilku zniam w kadrze swego zespołu. Wzmocnił sie również sztab szkoleniowy Kolejarza.
 
Wiosną w Stróżach nie zobaczymy powracającego z wypożyczenia do Lecha Poznań Dawida Floriana. Ponadto szkoleniowiec Kolejarza  zdecydował sie oddać czterech swoich zawodników na wypożyczenie do innych klubów. Są to Dariusz Frankiewicz, Adrian Bergier, Mateusz Tywoniuk i Paweł Kozub
 
- Piłkarzom tym dobrze zrobi, jeśli przez jakiś czas pograją w innym otoczeniu - przekonuje Araszkiewicz. - Być może odzyskają dawną formę, nauczą się czegoś nowego. Ja, przynajmniej na dzisiaj, nie widzę dla nich miejsca w Kolejarzu. Niepewna jest też przyszłoś Roberta Drąga do którego umiejętności nie jest do końca przekonany trener Araszkiewicz, jednak za zawodnikiem wstawił się wiceprezes klubu ze Stróż senator Stanisław Kogut.

Znane są już nazwiska trzech pierwszych graczy, którzy mają wzmocnić zespół na wiosnę. Są to napastnik Krzysztof Piosik i obrońca Przemysław Michalski (obaj Pelikana Łowicz) oraz rozgrywający Wojciech Mróz (Polonia Bytom). Z drużyną od dłuższego czasu trenuje ponadto Senegalczyk Koulaty Thiam, broniący ostatnio barw Glinika Gorlice.
 
- Mam na oku kilku innych graczy, wstrzymałbym się jednak na razie z ich ujawnianiem - mówi trener. W ubiegłą środę drużyna Kolejarza rozegrała sparing z IV-ligowym Orkanem Szczyrzyc. W trakcie meczu przyglądano się ośmiu kandydatom do gry w Stróżach. Wygląda jednak na to, iż żaden z testowanych zawodników nie przekonał do siebie szkoleniowców.
 
- Menedżerowie tych piłkarzy powinni zastanowić się nad tym, co robią Obwożąc po Polsce niewiele potrafiących futbolistów, narażają na śmieszność zarówno siebie, jak i swych klientów - skwitował Araszkiewicz.

Zgodnie z zapowiedziami prasy, z Kolejarzem związał się Paweł Wojtala. 12-krotny reprezentant Polski podpisał umowę, w myśl której od 1 stycznie obejmie w klubie stanowisko doradcy d.s. sportowych.


źródło: Dziennik Polski

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem