2013-08-03 19:42:29

2 liga wschodnia: Stal Mielec wygrała w Legionowie

Piłkarze Stali Mielec wygrali 2-1 z Legionovią Legionowo w meczu drugiej kolejki 2 ligi wschodniej. To pierwsza wygrana mielczan w tym sezonie.

Gracze Włodzimierza Gąsiora wyszli na prowadzenie w 13. minucie spotkania po golu Damiana Skiby. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Chwilę po zmianie stron wyrównującego gola dla beniaminka z Legionowa zdobył Ukrainiec Taras Romanczuk.

Ostatnie słowo należało jednak do Stali Mielec. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 79. minucie meczu Sebastian Łętocha.

LEGIONOVIA LEGIONOWO - STAL MIELEC 1-2 (0-1)
0-1 Skiba (13)
1-1 Romańczuk (50)
1-2 Łętocha (79)

źródło: własne