2013-08-03 17:06:02

Motor rozbił "Stalówkę" w Derbach Wschodu

Derby Wschodu dla Motoru. Lublinianie pokonali Stal Stalowa Wola 4-0 w meczu 2. kolejki 2 ligi wschodniej.

Piłkarze Motoru Lublin od pierwszych minut mieli sporą przewagę i szybko zdołali udokumentwać to bramką.

Prowadzenie miejscowym dał Kacper Wróblewski, a jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Patryk Koziara.

W drugiej połowie gole dwa gole dla lublinian zdobył Konrad Wrzesiński i Motor ostatecznie pokonał "Stalówkę" w Derbach Wschodu aż 4-0.

MOTOR LUBLIN - STAL STALOWA WOLA 4-0 (2-0)
1-0 Wróblewski (6)
2-0 Koziara (26)
3-0 Wrzesiński (81)
4-0 Wrzesińki (90+1)

Żółte kartki: Wróblewski, Ptaszyński, Koziara, Karwan - Komada, Reiman, Mikołajczak

źródło: własne