2013-08-01 21:58:58

sparing: Start Pruchnik - Crasnovia Krasne 2-2

Czekający wciąż na przywrócenie do rozgrywek 4 ligi podkarpackiej piłkarze Crasnovii Krasne rozegrali kolejny sparing, remisując w Pruchniku ze Startem 2-2.
 
Obie bramki dla Crasovonii w meczu z grającym w jarosławskiej klasie okręgowej Startem strzelił Marcin Smężeń.
 
Na tą chwilę nie wiadomo jak będzie wyglądała kadra zespołu prowadzonego przez Grzegorza NalepęAdrian i Patryk Burakowie prawdopodobnie wzmocnią Izolatora Boguchwała, Tomasz Pietrasiewicz ma ofertę z Lechii Sędziszów Małopolski, Rafał Smyrski planuje przenieść się do Strumyka Malawa, a Mateusz Janda przerwał treningi.
 
Kolejny mecz kontrolny Crasnovia rozegra w Kolbuszowej z juniorami Stali Rzeszów, którzy przygotowują się na obozie do rozgrywek ligi makroregionalnej.
 
START PRUCHNIK - CRASNOVIA KRASNE 2-2
Bramki dla Crasnovii:
Smężeń (2)
 
Crasnovia: Nalepa (Wilk), Omiotek (Wilk), Majda (Ostrowski), Zawodnik testowany, Micał, A. Szczepański (Ślęzak), Smężeń, Baran, Rozborski, Cyrnek, R. Szczepański, Stępień (Koszela)
 
źródło: crasnoviakrasne.futbolowo.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

~anonim 2013-08-01 23:13:52 0 0

pietrasiewicz do lechii nie przejdzie bo sobie krzyknął za dużo a zresztą ma bemben jak Rysio Kalisz :)))

~anonim 2013-08-02 09:00:10 0 0

licencyjo mota bo sparingi gtota
a B klasa łomota

Pan Proper 2013-08-02 09:41:41 0 0

Pietrasiewicz i tak bedzie grał za darmo w Sędziszowie już moja w tym głowa:)... ale z brzuchem to przesada on ma brzuch jak Natalia Siwiec :)

~anonim 2013-08-02 11:22:35 0 0

Zarząd KS Crasnovia Krasne informuje wszystkie zainteresowane Kluby Sportowe jak również wszystkich zawodników pełnoprawnie przynależnych do naszego Klubu, że posiadamy opinię prawną z Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie, wg której KS Crasnovia Krasne jest nadal prawnie działającym Stowarzyszeniem Sportowym zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym. Postanowienia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie dotyczącej KS Crasnovia (zabranie licencji, wykluczenie ze struktur), nie są zakończone i nie są prawomocne. W związku z tym zmiany barw klubowych zawodników będących piłkarzami Crasnovii winny odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminami Polskiego Związku Piłki Nożnej.

~anonim 2013-08-02 13:23:52 0 0

wiemy wiemy i Crasnowie opuściemy

adakx 2013-08-02 17:50:53 0 0

" (zabranie licencji, wykluczenie ze struktur)," Zawodnicy mogą za darmo przechodzić. A w sadzie może byc krasne... kogo to obchodzi tak jak AMER GOLD jest w sądzie i KRS ale nie funkcjonuje.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem