2013-07-31 22:47:26

sparing: Victoria Czermin - Resovia 1-1

W rozegranym w Czerminie meczu kontrolnym Resovia, z zawodnikami testowanymi w składzie, zremisowała z miejscową Victorią 1-1.

Rzeszowianie wyszli na prowadzenie po rozegraniu rzutu rożnego. Do bitej przez Bartosza Madeję piłki najwyżej wyszedł Krystian Pydych i umieścił ją w bramce rywali.

Gospodarze wyrówanali na minutę przed przerwą. Jeden z graczy Victorii pokonał Mateusza Flaka strzałem po "długim rogu".

Trener Roman Borawski sprawdzał w tym meczu pod kątem gry w Resovii kilku graczy. W drugiej połowie na boisku pojawił się również Bartosz Jaroch, który testowany był ostatnio m.in przez Cracovię, Kolejarza Stróże i Stal Stalową Wolę.

VICTORIA CZERMIN - RESOVIA 1-1 (1-1)
Bramki:
Pydych (35) - ? (44)

Resovia: Flak (46. Pietryka) - Pietrucha (46. Fedan, 74. Zawodnik testowany)), Ł. Świst (46. Kozubek), Domoń, Pydych (46. Jaroch) - Testowany zawodnik (46. Brągiel), Nikanovych (70. Dziedzic), Kaliniec (46. Świechowski), Madeja (65. Słaby), Zawodnik testowany (46. Ogrodnik) - Krawczyk (46. Zawodnik testowany)

źródło: cwks-resovia.pl