2013-07-28 13:27:18

sparing: Kolbuszowianka - Strug Tyczyn 0-2

W rozegranym w sobotnie przedpołudnie sparingu na bocznym boisku stadionu Kolbuszowianki, gospodarze ulegli grającemu w rzeszowskiej klasie okręgowej Strugowi Tyczyn 0-2.

Bramki dla drużyny z Tyczyna zdobyli Artur Kucharzyk oraz wracający po... czteroletniej przerwie od piłki Krzysztof Łodej.

W zespole z Tyczyna testowany był Michał Karwowski z Hermana Hermanowa oraz Paweł Starzak z Rudnianki Rudna Wielka.

KOLBUSZOWIANKA - STRUG TYCZYN 0-2
Bramki:
A. Kucharzyk, Łodej

Strug: Więcek - Łyszczarz, Miłoń, Karwowski, A. Paśko, Malak, Wrona, Zawadzki, Ferenc, A. Kucharzyk, Starzak. Ponadto grali: Łodej, Reinert oraz Sitek i gościnnie w drugiej połowie wystąpił w bramce Strugu Kamil Czachor - bramkarz Kolbuszowianki.

źródło: strugtyczyn.pl