2013-07-24 20:03:05

Puchar Polski: "Stalówka" pokonała Cracovię

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali 1-0 z Cracovią w meczu 1/32 finału Pucharu Polski i wywalczyli awans do następnej rundy.

Podopieczni Pawła Wtorka wygrali z beniaminkiem T-Mobile Ekstraklasy i zagrają w 1/16 finału.

Jedyny gol padł w 82. minucie, a jego autorem był Mateusz Kantor, który otrzymał podanie od Radosława Mikołajczaka.

Cracovia od 62. minuty grała w dziesiątkę - czerwoną kartką ukarany został Mateusz Żytko.

Zapis szczegółowej relacji na żywo: Stal Stalowa Wola - Cracovia 1-0

STAL STALOWA WOLA - CRACOVIA 1-0 (0-0)
1-0 Kantor (82)

Stal: Wietecha - Kantor, Kachniarz, Bogacz, Sikorski - Mikołajczak (90. Majowicz), Argasiński, Reiman, Łanucha - Juda (80. Bartkiewicz), Fabianowski (70. Płonka)

Cracovia: Perdijić - Kuś, Żytko, Kosanović, Wełna (70. Bernhardt) - Ntibazonkiza, Zejdler (60. Żurek), Szeliga, Budziński - Nowak (73. Boljević), Dudzic

Sędziował: Łukasz Szczech z Warszawy. Żółte kartki: Mikołajczak, Sikorski, Wietecha - Wełna. Czerwona kartka: Żytko (62, faul taktyczny)

źródło: własne / youtube.com