2013-07-21 20:50:03

sparing: Czarni Jasło - Wisłoka Nowy Żmigród 3-1

Piłkarze Czarnych Jasło, spadkowicza z 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, rozegrali dziś swój pierwszy mecz kontrolny, w którym ograli Wisłokę Nowy Żmigród 3-1.

Jaślanie po pierwszej połowie schodzili z boiska przegrywając 0-1 po golu Bartosza Kielicha.

Po przerwie podopieczni Jacka Klisiewicza odrobili straty po tym, jak Paweł Setlak wykorzystał rzut karny.

Kolejne dwa gole padły po uderzeniach Marcina Warchoła, przy czym drugie trafienie tego zawodnika, podobnie jak bramka Setlaka, padła z 11 metrów.

CZARNI JASŁO - WISŁOKA NOWY ŻMIGRÓD 3-1 (0-1)
Bramki: Warchoł 2, Setlak - B. Klich

Czarni: Biernacki – Kulig, M. Madejczyk, Szydło – Pałka, Chrząszcz, Szopa, Bartuś, Setlak – Świątkowski, Warchoł. Ponadto grali: Kmiecik, K. Madejczyk, M. Kutyna, Matysik, Nabożny.

Wisłoka: Bazan – Szyndak, K. Klich, W. Krajciewicz, Młynarczyk -Grzywacz, Kozioł, Wierdak, B. Klich – Kurczaba, Walczyk. Ponadto grali: Skiba, Ciekielski oraz dwóch testowanych zawodników.

źródło: czarnijaslo.pl