2013-07-20 16:17:10

Siarka wygrała Turniej o Puchar Prezydenta Tarnobrzega

Piłkarze Siarki po raz kolejny zwyciężyli w Turnieju o Puchar Prezydenta Tarnobrzega ogrywając w finale Koniczynkę Ocice 2-0.

Bramki dla drugoligowca, który rzecz jasna był faworytem zmagań, strzelali Tomasz Ciećko i Sebastian Ozimka.

Trzecie miejsce zajęła w tym roku drużyna OKS-u Wielowieś ogrywając OKS Mokrzyszów 1-0.

Królem strzelców turnieju został Tomasz Wolan (Siarka Tarnobrzeg) zdobywca 5 goli. Najlepszym zawodnikiem uznano Łukasza Bukałę (również Siarka), natomiast na najlepszego bramkarza wybrano Adriana Lasotę (Koniczynka Ocice).

źródło: twitter