http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2009-12-31 14:12:24

PodkarpacieLIVE.pl - już pół roku z Wami!

Podobne tematy podkarpacieLIVE
Portal internetowy PodkarpacieLIVE funkcjonuje od lipca 2009 r. Pracujemy dla Was już przez blisko pół roku  i okres ten z pewnością możemy zaliczyć do udanych. W nową dekadę wkraczamy pełni optymizmu, a nasz serwis z nowymi funkcjonalnościami. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
 
Przez sześć miesięcy naszej działalności przeprowadziliśmy dla Was ponad 600 bezpośrednich relacji na żywo ze stadionów całej Polski: z meczów I ligi, II ligi wschodniej, III ligi lubelsko-podkarpackiej i IV ligi podkarpackiej.
 
Na naszym portalu można było znaleźć także wyniki meczów Remes Pucharu Polski. Jako pierwsi na Podkarpaciu przeprowadziliśmy też relacje z meczów klasy okręgowej (podokręg Stalowa Wola) - pierwszy testy zakończone zostały pełnym sukcesem i w najbliższym czasie na pewno będziemy myśleć o rozszerzeniu działalności na wszystkie pięć podkarpackich klas okręgowych.
 
Przez cały ten okres nasz portal odwiedziło 200 tysięcy unikalnych użytkowników generując blisko 2 miliony odsłon. W okresie od sierpnia do listopada, czyli podczas trwania sezonu, nasz serwis oglądało średnio blisko 50 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Liczby te wciąż rosną i jesteśmy przekonani, że podobny trend się utrzyma.
 
Podczas kilkumiesięcznej działalności udało nam się nawiązać bliski kontakt z klubami sportowymi i portalami drużyn z całego Podkarpacia, a także Małopolski, Lubelszczyzny, a nawet Mazowsza i Śląska. Przy tworzeniu naszego portalu na codzień czynny udział bierze kilkudziesięciu współpracowników z całej Polski, którzy właśnie dla Was starają się dbać o najszybsze i najświeższe informacje prosto z piłkarskich boisk.
 
Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom i dbając o dalszy rozwój portalu zdecydowaliśmy się wprowadzić nowe funkcjonalności i znacznie rozszerzyć naszą działalność. Od dziś w naszym serwisie znaleźć możecie m.in.:
  • Skarb kibica (informacje o drużynach i składy - narazie od I do IV ligi, wkrótce więcej!)
  • Szczegółowe, rozbudowane statystyki
  • Rankingi strzelców - od I do IV ligi
  • Terminarze i rozbudowane archiwum wyników
  • Informacje, wydarzenia, newsy, sparingi - wszystko o podkarpackiej piłce
  • Szczegółowe analizy, zestawienia i statystyki wszystkich spotkań piłkarskich od I do IV ligi - wszystko pod kątem zakładów bukmacherskich
 
Najszybsze wyniki na żywo z meczów piłki nożnej z udziałem drużyn z Podkarpacia. Relacje live z wszystkich spotkań I ligi, II ligi wschodniej, III ligi lubelsko-podkarpackiej i IV ligi podkarpackiej.
Zawsze sprawdzone i pewne wyniki tylko na PodkarpacieLIVE.pl!
 
źródło obrazka: sxc.hu

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

taki sobie ja 2010-01-03 12:00:10 0 0

muszę przyznać że zaglądam na tą stronkę od początku jej istnienia i naprawdę robicie ogromne postępy, powodzenia w nowym roku ;)

Bo$$u 2010-01-04 01:29:50 0 0

Brawo Panowie! Kawał Dobrej Roboty Wykonujecie! Parę Rzeczy Jest Do Poprawienia, Ale Wszystko Przed Wami! Pozdro z Lublina!

kibic11 2010-01-04 18:18:55 0 0

Nie zaglądałem tu od dłuższego czasu i widze że naprawde sporo sie zmieniło. Trzymajcie tak dalej!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem