2013-07-14 11:55:05

Puchar Polski: Siarka Tarnobrzeg pokonała Ruch Zdzieszowice

Siarka Tarnobrzeg wygrała na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski.

Gospodarze prowadzili do przerwy 1-0 po golu Dawida Kilińskiego w 44. minucie, ale to Siarka Tarnobrzeg cieszyła się z ostatecznego zwycięstwa.

Autorem wyrównującej bramki był Marcin Truszkowski, a trafieniem na wagę awansu popisał się w ostatniej minucie spotkania Tomasza Persona.

Podopieczni Tomasza Tułacza w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski zmierzą się z Garbarnią Kraków (17 lipca).

RUCH ZDZIESZOWICE - SIARKA TARNOBRZEG 1-2 (1-0)
1-0 Kiliński (44)
1-1 Truszkowski (66)
1-2 Persona (90)

Ruch: Feć - Nowak, Polak, Bachor, Pajączkowski - Baraniak, Kapłon (46. Filipowicz), Damrat, Bella (89. Sendecki), Kiliński - Lachowski

Siarka: Melon - Persona, Makowski, Baran, Stępień (80. Wolan) - Kowalski (68. Korona), Tunkiewicz, Frankiewicz, Piątkowski - Truszkowski, Ciećko (57. Sulkowski)

Sędziował: Piotr Wasilewski z Kalisza. Żółte kartki: Bella - Frankiewicz

źródło: Siarka Tarnobrzeg On-Line / 90minut.pl