2013-07-11 09:28:09

PZPN pomoże Crasnovii. Jest szansa na powrót do 4 ligi

- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej PZPN przyjedzie do Rzeszowa i będzie mediował w sprawie przywrócenia Crasnovii do 4 ligi - poinformowała "Gazeta Codzienna Nowiny".
 
Decyzja zapadła na wczorajszym posiedzenu zarząd w Warszawie. Sprawą Crasnovii zajmował się Krzysztof Malinowski, rzecznik ochrony prawa związkowego PZPN.
 
Do Rzeszowa w najbliższym czasie przyjechać ma przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stanisław Bobkiewicz wraz z Arutrem Kapelko, członkiem zarządu PZPN. Mają poprowadzić mediację pomiędzy Crasnovią a podkarpackim związkiem.
 
- Liczę, że dojdzie do kompromisu w sprawie i Crasnovia zdąży wystartować w 4 lidze od nowego sezonu - powiedział "Nowinom" Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

selektor 2013-07-11 10:09:12 0 0

Po tym, co wyprawia pan Greń, liczę że przycisną go do muru i jeśli nie po dobroci to siłą przywrócą drużynę do rozgrywek. Panie Greń, to nie pana prywatne poletko, przestań pan strugać wariata.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem