2013-07-10 21:57:36

Terminarz 17-zespołowej 3 ligi najpóźniej 19 lipca

Najpóźniej 19 lipca poznamy terminarz 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, która najpewniej liczyć będzie 17 drużyn, w tym Orła Przeworsk - informuje Oficjalna Strona Chełmianki Chełm.
 
W rozmowie z Oficjalną Stroną Chełmianki Chełm Wiceprzewodniczący Wydziału Gier LZPN Konrad Krzyszkowski poinformował o planach dotyczących wypracowania terminarza 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.
 
- W tym tygodniu odbędzie się robocze spotkanie z władzami Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w celu stworzenia nowego regulaminu rozgrywek. Dopiero wtedy, na początku przyszłego tygodnia opracowany zostanie szczegółowy terminarz - czytamy na łamach portalu.
 
Można także zapoznać się z wypowiedzią na temat tego, ile drużyn zagra w 3 lidze w nadchodzącym sezonie.
 
- Istnieje duże prawdopodobieństwo, że 3 liga w sezonie 2013/14 będzie liczyła 17 zespołów, w związku z faktem, iż Resovia nie otrzymała licencji na grę w 2 lidze i będzie występowała w "naszej" grupie trzeciej ligi. Tym sposobem zespół Orła Przeworsk może uniknąć degradacji do 4 ligi.
 
źródło: chelmiankachelm.futbolowo.pl
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem