2013-07-10 19:17:00

sparing: Okocimski Brzesko - Stal Rzeszów 1-0

Drugoligowa Stal Rzeszów przegrała z grającym na zapleczu ekstraklasy Okocimskim w Brzesku 0-1. W składzie rzeszowian ponownie grali testowani zawodnicy.

Mecz rozegrano w czasie 4x25 minut. Podopieczni Krzysztofa Łętochy bramkę stracili w setnej minucie po rzucie karnym.

Podobnie jak w sparingu z Motorem zagrał Ireneusz Gryboś. Ponadto trenerzy Stali przyglądali się grze Pawła Zielińskiego (19 lat, bramkarz, ostatnio Polonia Przemyśl), sprawdzanego niedawno w Radomiaku Macieja Maślanego (21 lat, pomocnik, ostatnio Termalica Nieciecza, w przeszłości juniorzy Stali Rzeszów) oraz zawodnika którego personaliów nie podano.

OKOCIMSKI BRZESKO - STAL RZESZÓW 1-0

Wyjściowy skład Stali: Zieliński – Maślany, Drelich, D. Jędryas, Drożdżal, Jakubowski, Więcek, Lisańczuk, Krzysztoń, zawodnik testowany, Gryboś.
Na zmiany weszli: Lewandowski (bramkarz) oraz Kitor, Daszyk, Bartkiewicz, Łagowski, Szymański.

źródło: stalrzeszow.pl