http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-07-06 22:37:56

Kolejni zawodnicy opuszczą Siarkę Tarnobrzeg?

Podobne tematy Siarka Tarnobrzeg transfery
Dziś piłkarze Siarki Tarnobrzeg podzieleni na dwie drużyny rozegrali wewnętrzy mecz kontrolny zakończony wynikiem 3-0. Po nim zapadły pewne decyzje kadrowe.
 
Drużyna w składzie Melon - Sulkowski, Makowski, Baran, Beszczyński - Stępień, Frankiewicz - Szewc, Truszkowski, Persona - Ciećko wygrała 3-0 po golach Truszkowskiego (dwóch) i Tunkiewicza (wprowadzony po przerwie).
 
Po rozegranym meczu swoimi uwagami podzielił się Pan Norbert Mastalerz - Prezydent Tarnobrzega.
 
-  Z grubsza dzisiejsza gierka wewnętrzna piłkarzy Siarki pokazała, że trzon już mamy. Są jeszcze pozycje do uzupełnienia (szczególnie boki), ale obecnie trzeba się skupić na młodzieżowcach. Naturalnie można spodziewać się jeszcze ciekawych nazwisk bo okienko transferowe zamyka się  z końcem sierpnia. Jednak obecnie priorytetem są zawodnicy do 23 roku życia - napisał na swoim Twitter'ze Pan Prezydent.
 
Pan Mastalerz przekazał ponadto kilka informacji dotyczacych przyszłości kilku zawodników, w tym testowanego Fabiana Fałowskiego (Sandecja).
 
- W Tarnobrzegu najprawdopodobniej nie zostanie Fabian Fałowski, który chyba będzie miał problem z przebiciem się do składu. Podobne problemy może mieć Daniel Beszczyński. Z kolei zapewne mający jeszcze ważny z klubem kontrakt Łukasz Ćwiczak zostanie jesienią wypożyczony.
 
źródło: Twitter / Siarka Tarnobrzeg On-Line

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

mach 2013-07-07 09:20:43 0 0

prezydent wypowiada się o drużynie jakby był trenerem/prezesem... fakt, jest w praktyce sponsorem ale juz przykład Wojciechowskiego pokazał, że za blisko drużyny nie powinien się kręcić... Tułacz może mieć tu coś do powiedzenia za chwile... prezydent wchodzi mu w kompetencje i to jest droga do konfliktu...

Max 2013-07-07 11:33:11 0 0

Pan prezydent to widze taki podkarpacki Roman
Abramowicz,ale ładuje kaske więc i zdanie swoje ma.

Kibic"S" 2013-07-07 12:07:56 0 0

Dobrze, że w takim mieście jak Tarnobrzeg akurat Prezydent angażuje się w sport, bo lepszego sponsora jeszcze długo tutaj nie będzie. Oby się tylko za bardzo rolą nie przejął, bo może się to różnie skończyć tak dla niego samego jak i dla Klubu oraz jego sympatyków...

q 2013-07-07 16:54:28 0 0

Ludzie spytali chłopa to odpowiedział-nie róbta afery z niczego.

Obiektywny 2013-07-07 20:10:07 0 0

Pan Prezydent za bardzo wczuwa się w rolę-najlepiej będzie,jak te komentarze zachowa dla siebie,bo znając Tułacza,to będzie iskrzyło na tej linii mocno...

wątpliwy sponsor 2013-07-08 21:33:29 0 0

Problem jest w tym ,ze Abramowicz wydaje swoje pieniądze a pan prezydent podatników a to ma krótkie nogi :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem