2010-04-14 18:04:36

sparing: Stal Rzeszów - Partyzant Targowiska 1-2

Piłkarze Stali Rzeszów przegrali w zakończonym przed chwilą meczu sparingowym z Partyzantem Targowiska 1-2.

Rzeszowianie w pierwszej połowie zagrali głównie rezerwowym składem i przegrywali 0-2 po bramkach Zarzyki i Wolańskiego.

W drugiej połowie Andrzej Szymański wpuścił na boisko więcej graczy z pierwszego składu, co zaskutkowało odrobieniem jednego gola. Mimo wszystko lepszy okazał się czwartoligowiec z Targowisk.

STAL RZESZÓW - PARTYZANT TARGOWISKA 1-2 (0-2)
Bramki: Kiema (80) - Zarzyka (25), Wolański (38).

źródło: własne