http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-07-01 12:07:14

Resovia raczej odpuści Pucharu Polski

Podobne tematy Resovia Puchar Polski
Wiele wskazuje na to, że piłkarze Resovii nie pojadą na wyjazdowy pojedynek rundy przedwstępnej Pucharu z Bałtykiem Koszalin.
 
- Nie wiem jakim składem będziemy dysponować w połowie lipca i czy jest sens jechać na tak daleką, a przy tym kosztowną wycieczkę - powiedział w rozmowie z "Nowinami" Wojciech Zając, prezes sekcji piłkarskiej Resovii.
 
"Pasiaki", które w nadchodzącym sezonie wystąpią najprawdopodobniej w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej, do zajęć wrócą dopiero 8 lipca.
 
Już teraz odejście zapowiedział wielu zawodników, ale pierwszy skład uzupełnią zapewne zdolni juniorzy i skład uda się skompletować. Mimo wszystko na mecz Pucharu Polski w Koszalnie zaplanowany na 13 lipca Resovia może nie pojechać.
 
Cały czas niewiadomo również jaki los czeka czwartoligowe obecnie rezerwy rzeszowskiego klubu. W myśl nowych przepisów druga drużyna powinna grać co najmniej dwie klasy rozgrywkowe niżej niż pierwsza, co dla rezerw oznaczałoby degradację. Ostateczne decyzje w tej sprawie podejmie Podkarpacki ZPN.
 
źródło: Nowiny / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

keny 2013-07-01 14:50:07 0 0

brak zawodnikow brak kasy

; 2013-07-01 14:56:12 0 0

Ale co tam - wina Siarki :)

ZKS 2013-07-01 15:36:15 0 0

Jeb** Resovie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem