2013-06-30 21:08:35

Przełęcz wyrwała punkt Rzemieślnikowi

Piłkarze Przełęczy Dukla, mimo straty dwóch bramek, zremisowali przed własną publicznością z Rzemieślnikiem Pilzno 2-2.

Po pierwszej części meczu kibice gospodarzy nie mieli z pewnością powodów do radości. Ich pupile przegrywali z Rzemieślnikiem 0-2 po dwóch golach Artura Łazowskiego.

W drugiej połowie Przełęcz, a dokładniej Rafał Nikody, najpierw strzeliła konktaktową bramkę by w końcówce doprowadzić do remisu. Trafienie dające punkt zanotował Józef Kozak.

PRZEŁECZ DUKLA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 2-2 (0-2)
Bramki:
Nikody (51), Kozak (85) - Łazowski 2 (22, 34)

Przełęcz: Nowak- Rędowicz, Kmiecik, Bożętka, Pietruszka (40. Mielech)- Soliński, Ciuła, Moszczyński (73. Kozak), Śliwiński, Nikody - Kowalski (46. Frączek)

Rzemieślnik: Mroczek (65. Wilczyński) - Zołotar, Pokrywka, Popiela, Doroba - Pisarczyk, Ciuła (89. W. Mędrek), Łapa, Artur Łazowski - Arkadiusz Łazowski (68. Król), Drozdowicz

Sędziowali: Konrad Tomczyk z Jarosławia. Żółte kartki: Rędowicz - Popiela, Doroba. Widzów: 220