2013-06-29 20:19:13

Smutne pożegnanie Czarnych Jasło z 3 ligą

Czarni Jasło przegrali u siebie 0-3 z Orlętam Radzyń Podlaski w pożegnalnym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Do przerwy goście prowadzili 1-0 po golu Rafała Borysiuka. Mecz mógł ułożyć się inaczej gdyby w 43. minucie rzut karny wykorzystał Paweł Remut, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

W drugiej połowie bramki dla Orląt strzelili Konrad Król i Dariusz Ptaszyński i spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 3-0.

Czarni Jasło zakończyli rozgrywki na 14. pozycji i pożegnali się z 3 ligą lubelsko-podkarpacką.

CZARNI JASŁO - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0-3 (0-1)
Bramki: Borysiuk (33), Król (72), Ptaszyński (78)

Czarni: Biernacki - Halz, Bernacki, Remut, Dziobek - Setlak (46. Cynarski), Chrząszcz, Szopa, Skała, Warchoł (58. Kulig) - Złotek (75. Świątkowski)

Orlęta: Stężała - Wróblewski, Zarzecki, Kazubski, Leszkiewicz - Zmorzyński, Ptaszyński (89. Koczkodaj), Borysiuk, Król (86. Samociuk) - Tomczuk (65′ Struk), Hołoweńko (77. Górniak)

Sędziował: Mariusz Złotek z Gorzyc. Żółte kartki: Remut. Widzów: 150

źródło: własne / czarnijaslo.pl