2013-06-28 12:42:07

Terminarz 2 ligi wschodniej 2013/2014

Podobne tematy 2 liga wschodnia terminarze
PZPN ogłosił oficjalny terminarz rozgrywek rundy jesiennej 2 ligi wschodniej w sezonie 2013/2014.
 
Runda jesienna zostanie zainaugurowana już w weekend 27/28 lipca i potrwa do 16/17 listopada.
 
Jeszcze w tym roku odbędzie się jednak również jedna seria gier rundy wiosennej - mecze 18. kolejki zaplanowano na 23/24 listopada.
 
Terminarz 2 liga wschodnia 2013/2014 (runda jesienna):
 
1. kolejka - 27/28 lipca
Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków - Stal Mielec
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
Motor Lublin - Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola - Limanovia Limanowa
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg

2. kolejka - 3/4 sierpnia
Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Limanovia Limanowa
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - Olimpia Zambrów
Stal Mielec - Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków

3. kolejka - 10/11 sierpnia
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów - Stal Mielec
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Wigry Suwałki - Limanovia Limanowa
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg - Stal Rzeszów
4. kolejka - 17/18 sierpnia
Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Stal Mielec - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo

5. kolejka - 24/25 września
Legionovia Legionowo - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Stal Mielec
Wigry Suwałki - Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin
Pogoń Siedlce - Limanovia Limanowa
Concordia Elbląg - Radomiak Radom
Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

6. kolejka - 31 sierpnia/1 września
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom - Stal Rzeszów
Limanovia Limanowa - Concordia Elbląg
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów

7. kolejka - 7/8 września
Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
Concordia Elbląg - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Limanovia Limanowa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom

8. kolejka - 14/15 września
Pelikan Łowicz - Radomiak Radom
Limanovia Limanowa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Wisła Puławy - Concordia Elbląg
Stal Mielec - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola

9. kolejka - 21/22 września
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków - Olimpia Zambrów
Wigry Suwałki - Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg - Stal Mielec
Stal Rzeszów - Wisła Puławy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin
Radomiak Radom - Limanovia Limanowa

10. kolejka - 28/29 września
Pelikan Łowicz - Limanovia Limanowa
Motor Lublin - Radomiak Radom
Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Mielec - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów - Wigry Suwałki
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
11. kolejka - 5/6 października
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów
Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Mielec
Radomiak Radom - Wisła Puławy
Limanovia Limanowa - Motor Lublin

12. kolejka - 12/13 października
Pelikan Łowicz - Motor Lublin
Wisła Puławy - Limanovia Limanowa
Stal Mielec - Radomiak Radom
Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Legionovia Legionowo - Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki

13. kolejka - 19/20 października
Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
Limanovia Limanowa - Stal Mielec
Motor Lublin - Wisła Puławy

14. kolejka - 26/27 października
Pelikan Łowicz - Wisła Puławy
Stal Mielec - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Concordia Elbląg
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg

15. kolejka - 2/3 listopada
Siarka Tarnobrzeg - Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Concordia Elbląg - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
Limanovia Limanowa - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Wisła Puławy - Stal Mielec

16. kolejka - 9/10 listopada
Pelikan Łowicz - Stal Mielec
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Legionovia Legionowo - Limanovia Limanowa
Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Concordia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce

17. kolejka - 16/17 listopada
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Limanovia Limanowa - Olimpia Zambrów
Motor Lublin - Legionovia Legionowo
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Stal Mielec - Olimpia Elbląg

18. kolejka - 23/24 listopada (runda wiosenna)
Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg
Stal Mielec - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów - Motor Lublin
Limanovia Limanowa - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - Garbarnia Kraków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg
Concordia Elbląg - Pogoń Siedlce
 
źródło: PZPN

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem