2013-06-22 21:29:40

Czarni przegrali z Avią tracąc trzy gole w końcówce

Czarni Jasło przegraliw Poniatowej z Avią Świdnik 3-5, podczas gdy na 5 minut przed końcem prowadzili 3-2.

Jaślanie pierwszą bramkę stracili już w 4. minucie po uderzeniu Wojciecha Białka. Pierwsza połowa zakończyła się jednak remisem 1-1 - wyrównał Tomasz Dziobek.

Tuż po wznowiniu Jakub Majewski ponownie dał prowadzenie Avii, a Czarni ponownie wyrównali. Tym razem Paweł Remut wykorzystal rzut karny.

Jaślanie poszli za ciosem i chwilę później było już 2-3 dla gości. Celny strzał Mateusza Skały wyprowadził Czarnych na prowadzenie.

Niestety w końcówce gospodarze "przycisnęli" co zaowocowało trzema bramkami. Od 85. minuty strzelali kolejno Michał Jeleniewski, Karol Lewczuk i ponownie Białek.

AVIA ŚWIDNIK - CZARNI JASŁO 5-2 (1-1)